HİZMETLERİMİZ


Okul / Öğrenci Taşımacılığı

İnsan hayatının değeri ve konu geleceğimiz yani çocuklarımız olduğunda sorumluluğumuzun tan olarak bilincindeyiz. Pedagogların yaptıkları araştırmalarda öğrenci servislerindeki önem, çocuk yaşlarda edinilen trafik bilinci ÖZMERT TURİZM için ayrı bir önem taşımaktadır.ÖZMERT TURİZM öğrenci servislerinde çocuklarımızın güvenliğini, konforunu, okul öncesi ve okul dönüşü iç huzurunu bozmadan hizmet vermek bilinciyle hareket etmektedir. Her gün binlerce çocuğumuz yol arkadaşımız oluyor.

Bugünün küçükleri, yarının büyükleri geleceğimizin teminatı olan yavrularımıza en iyi hizmeti vermekteyiz.

Emanet ettiğiniz çocuklarınız, tamamı yeni her türlü bakımı yapılmış, güvenlik şartları yerine getirilmiş modern araçlar ile titizlikle eğitilen deneyimli, sorumluluk sahibi sürücüler ile ailelerine ulaştırmaktayız.

ÖZMERT TURİZM, Disiplin ve güvenliği elden bırakmadan geleceğimiz olan çocuklarımızı en huzurlu ve konforlu bir şekilde evlerinden okullarına, okullarından evlerine ulaştıracak şartları sağlamıştır.Özmert turizm Çocuklarımıza en iyi hizmeti vermeyi amaçlamaktadır.

Geleceğimizin sahibi olan çocuklarımızı her türlü imkanla donatılmış araçlarımızla evlerinden alıp okullarına tam zamanında ulaştırarak, onların yollarda çile çekmeden, stres yaşamadan yalnızca derslerine konsantre olmalarına yardımcı oluyoruz. Okul çıkışında da tam zamanında okulun önünde onları bekleyen araçlarımızla, emanet aldığımız çocuklarımızı sizlere teslim etmekteyiz.

Uzun yıllardır üstlendiğimiz bu görevi, geleceğe taşıyarak sürdürmeye kararlıyız. ÖZMERT TURİZM ailesine katılan, öğrenciler ve velileri bizim birer müşterimiz değil uzun yıllar sürecek bir dostluğun başlangıcıdır.

"Geleceğimizi taşıdığımızın bilincindeyiz."